Jízdní řády Zarząd Transportu Metropolitalnego
Mysłowice Dworzec PKPMysłowiceMysłowice, ob. M. Mysłowice, okr. m. Mysłowice931Bieruń Potok Stawowy
Jízdní řád
po, út, st, čt, pá
426 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
501 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
609 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
709 49 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
849
949 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1049 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1149 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
12
1309 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1409 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
1509
1609 44
1749
1854
1954
2054 ?Spoj končí na zastávce: Bieruń Plac Nobla
2154
2254
23
0
1
2
3
sobota
441
544
659
759
8
914
1014
1129
1229
1344
1444
1559
1659
17
1814
1914
2029
2129
22
2303
0
1
2
3
neděle, svátky
446
5
609
749
8
909
1049
11
1209
1349
14
1509
1649
17
1809
1949
20
2109
22
2303
0
1
2
3